Znajdź personel

do swojej firmy.

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » HANDLOWCY » Szymon
Szymon Mizerski
42 lat
Kraków (woj. Małopolskie)
NAPISZ WIADOMOŚĆ
695 ODSŁON
Szymon Mizerski - Kraków, Wiek 42. Dołącz tak samo jak Szymon do najlepszych handlowców w Polsce
0
, 42 lat

HANDLOWIEC

NAPISZ WIADOMOŚĆ
TELEFON

Kraków (woj. Małopolskie)

Regionalny Menadżer Sprzedaży
695
LICZBA ODSŁON
doświadczenie
wykształcenie
kursy i szkolenia
referencje
języki
Doświadczenie:
7 lat

2010-04 - 2012-06

Tele-fonika Sp. z o.o. S.K.A

- Regionalny Menadżer Sprzedaży

Odpowiedzialny za sprzedaż bezpośrednią do klientów eksportowych we wszystkich jej aspektach
- obecnie jestem odpowiedzialny za sprzedaż na Dalekim Wschodzie i Australii. Opracowywanie planów sprzedaży i ich realizacja oraz analiza. Zdobywanie nowych klientów i rozwijanie relacji z obecnymi. Przygotowywanie kwotacji handlowych, wyceny, opracowanie kosztów, przygotowanie przetargów, obsługa reklamacji klientów, przygotowywanie i realizacja zamówień oraz cenników, ofert, kontraktów, monitorowanie rynku i konkurencji. Kompletacja wysyłek zamówionego towaru do klienta, kontrola faktur i wpływów płatności od nabywców, opracowywanie założeń do rocznych prognoz sprzedaży eksportowej, współdziałanie z organami i instytucjami zewnętrznymi w miarę potrzeb, inicjowanie wprowadzania nowych produktów na rynek, certyfikacji wyrobów, uczestniczenie w organizowaniu kanałów dystrybucji, uczestnictwo w targach i imprezach międzynarodowych.

Artykuły przemysłowe/AGD/RTV


2008-10 - 2010-03

Copper Cable Company LTD

- Export Office Manager

Odpowiedzialny za wszystkie aspekty pracy biura eksportu, przygotowywanie kwotacji, prowadzenie sprzedaży, wycena, negocjowanie cen i kontraktów, przygotowywanie dokumentacji do przetargów, monitorowanie procesu zamawiania i realizacji zamówień klientów, realizowanie wysyłek towaru do klientów wraz z niezbędną dokumentacją, wsparcie posprzedażowe (aftersale customer support). Wszystkie aspekty handlu międzynarodowego z nastawianiem na budowanie relacji biznesowych z klientami. Obsługa reklamacji klientów z naciskiem na poszukiwanie rozwiązań zadowalających obie strony.

Artykuły przemysłowe/AGD/RTV


2005-06 - 2008-10

Copper Cable Company LTD

- Export Coordinator

Przygotowywanie ofert i wycena zapytań od klientów, przyjmowanie zamówień i negocjowanie warunków płatności, negocjowanie kontraktów, obsługa przetargów, realizacja zamówień klienta z
producentem/fabryką, wysyłka do klienta zrealizowanych zamówień ze współpracy z producentem/fabryką ze szczególnym uwzględnieniem terminowości dostaw, kompletacja dokumentów np. atestów, gwarancji, konosamentów (bill of ladings), listów przewozowych (CMR)
etc. Ogólnie współpraca i realizacja zamówienia klienta od momentu złożenia oferty, przez realizację zamówienia, do fizycznej wysyłki towaru do klienta z ukierunkowaniem na budowanie wieloletnich relacji biznesowych, włączając w to wsparcie dla klienta już po dokonanej sprzedaży w taki sposób, aby klient chciał ponownie skorzystać z usług firmy.

Artykuły przemysłowe/AGD/RTV