Znajdź personel

do swojej firmy.

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » HANDLOWCY » Maria
Maria Wiśniewska
39 lat
Poznań (woj. Wielkopolskie)
NAPISZ WIADOMOŚĆ
456 ODSŁON
Maria Wiśniewska - Poznań, Wiek 39. Dołącz tak samo jak Maria do najlepszych handlowców w Polsce
0
, 39 lat

HANDLOWIEC

NAPISZ WIADOMOŚĆ
TELEFON

Poznań (woj. Wielkopolskie)

Przedstawiciel handlowy: finanse,MLM,suplementy,chemia,tekstylia,art.budowlane, art.erotyczne.
456
LICZBA ODSŁON
doświadczenie
wykształcenie
kursy i szkolenia
referencje
języki
Doświadczenie:
10 lat

2010-01 - 2012-05

Everest Finanse Products Poland Sp. z o.o. ,A

- Doradca finansowy/przedstawiciel

Pozyskiwanie i obsługa klienta, utrzymanie stałych relacji.Udzielanie pożyczek i ściąganie rat.Umowa CP zlecenie na czas nieokreslony.Wynagrodzenie prowizja od obrotu+prowizje za osiągniecie zamierzonych celów.

Finanse/Ubezpieczenia/Księgowość


2008-08 - 2012-06

Forever Living Products Poland Sp.z o.o. ,Al.

- Handlowiec/kasjer + niezależny dystrybutor

Firma MLM, suplementy,kosmetyki.Prowadzenie oddzialu firmy na rejon Wielkopolski,pozyskiwanie i obsługa klienta hurtowego.Wprowadzanie umów dystrybutorskich,fakturowanie,zamawianie towaru,szkolenia dystrybutorów. Umowa o prace na czas nieokreslony.Wynagrodzenie podstawa+prowizja od obrotu+premie uznaniowe,dodatkowo umowa dystrybutorska:sprzedaz bezposrednia oraz budowanie własnej grupy MLM,udział w programie motywacyjnym.

Inne


2007-05 - 2008-03

TIM-BAU-SYSTEME POLSKA,TOMASZ GRANOPS , Ul.Ję

- Handlowiec/kosztorysant

Firma produkujaca okna, drzwi,fasady,ogrody zimowe.Prowadzenie sprzedaży hurtowe,pozyskiwanie i obsługa klienta hurtowego w kraju i za granica(Czechy,Słowacja,Niemcy,Irlandia,Szwecja).Rozplanowywanie terminów produkcji=współpraca z działem logistyki,projektowanie i kosztorysowanie zamówień standardowych i specjalnych wymagajacych współpracy z innymi firmami.Kontrolowanie po kontroli jakosci zamówień własnych klientów w celu zapewnienia dostawy bezbłędnie wykonanego zamówienia. Umowa o prace na czas nieokreslony.Wynagrodzenie podstawa+prowizja od obrotu+premie za prace wymienione,które wykonywałam za 1 osobe ciężarną i 1 osobę, która pracę porzuciła po kilku latach abyła"niezastąpiona".

Budownictwo


2004-07 - 2007-04

BEATE UHSE RETAIL POLAND SP.Z O.O. ,Ul.Fortun

- Handlowiec

Branża erotyczna.Prowadzenie sprzedaży bezpośredniej w sklepie Beate Uhse Poznań.Szkolenia nowych pracowników w sklepach tej samej sieci w nowo otwartych sklepach,rozplanowywanie ekspozycji, organizowanie promocji,wystrój witryn,zamawianie towaru.Umowa o prace na czas nieokreslony.Wynagrodzenie podstawa+prowizja od obrotu+premie uznaniowe.

Farmacja/Sprzęt medyczny/Medycyna


2001-09 - 2002-09

„M&E” P.P.H.U. ,Ul.Jana Pawła II nr 3, 62

- Sprzedawca

Prowadzenie stoisk w M1 i C.H.Panorama Poznań. Sprzedaż bezpośrednia,organizowanie reklamy,zamawianie towaru.Praca na um.zlecenie.Wynagrodzenie podstawa+prowizja od obrotu.

Tekstylia