Znajdź personel

do swojej firmy.

Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » HANDLOWCY » Gabriela
Gabriela Gębarzewska
34 lat
Boguchwała (woj. Podkarpackie)
NAPISZ WIADOMOŚĆ
276 ODSŁON
Gabriela Gębarzewska - Boguchwała, Wiek 34. Dołącz tak samo jak Gabriela do najlepszych handlowców w Polsce
0
, 34 lat

HANDLOWIEC

NAPISZ WIADOMOŚĆ
TELEFON

Boguchwała (woj. Podkarpackie)

Jestem osobą, która bierze wyciska z życia wszystkie soki. Mam świadomość, że każdy ma 24 godziny i lubię efektywnie je wykorzystać. Zaznaczę, że nie tylko na pracę, ponieważ moje hobby traktuję bardzo poważnie. Najważniejszą rzeczą w pracy jest kontakt z ludźmi, którzy dają mi pozytywną energię. Oraz oczywiście możliwości rozwoju osobistego i zarobki, które dają możliwości działania.

276
LICZBA ODSŁON
doświadczenie
wykształcenie
kursy i szkolenia
referencje
języki
Doświadczenie:
5 lat

2016-08 -

Pracuj.pl

- Doradca ds. Sprzedaży

Zajmuję się pozyskiwaniem nowych klientów oraz rozwijaniem obecnych. Realizuję cele sprzedażowe (w 2017 roku średnio 115% targetu) i jakościowych. Edukuję klientów w zakresie employer brandingu oraz klauzuli Rodo itp. Pomagałam we wdrażaniu nowych pracowników budując z liderem i koleżanką z nowy zespół. Raportowanie, pomoc w organizacji dostaw do biura, współpraca z administracją i księgowością to również moja codzienność.

IT


2015-11 - 2016-07

Orange Polska

- Doradca klienta indywidualnego

To praca w Infolinii uszkodzeniowej. Połączenia przychodzące. Tu bardzo liczy się opanowanie i umiejętność współpracy z tzw. trudnym klientem. Dodatkowo doradztwo techniczne, pomoc przy uszkodzeniach usług stacjonarnych, sprzedaż usług dodatkowych, przedłużanie umów.

Telekomunikacja


2014-01 - 2015-10

Golden Line Paweł Dostych

- Przedstawiciel Handlowy

Sprzedawałam tonery do drukarek oraz negocjowałam warunki przy dzierżawie sprzętu. Ale pierwszym krokiem było trafienie do osoby decyzyjnej u potencjalnego klienta. Przygotowywałam oferty, utrzymywałam pozytywne relacje z klientami, dbałam o pozytywny wizerunek firmy, raportowałam wyniki do przełożonych.

IT

Pracuj.pl

- Doradca ds. sprzedaży

IT