STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Technical Solution Manager/Technical Expert

Technical Solution Manager/Technical Expert

wszystkie miasta - Mazowieckie

2021-05-19 11:17

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED - LED-As-A-Service, instalacji fotowoltaicznych PV-As-A-Service oraz Cogen-As-A-Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Technical Solution Manager - funkcja sprzedażowa

Lokalizacja - zdalnie (biura w Warszawie, Szczecinie, Sopocie)

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych i fotowoltaicznych.

Opis stanowiska

  • udział w procesie sprzedaży, negocjacji warunków realizacji projektów od strony technicznej instalacji PV on-site u klientów B2B – instalacje ponad 50kW, najczęściej pomiędzy 0.5 a 2MW,
  • udział w opracowywaniu oraz zatwierdzaniu optymalnego rozwiązania technicznego od strony produktowej, spełnienia oczekiwań/wątpliwości Klienta czy specyficznych uwarunkowań Obiektu,
  • analiza danych audytowych, wsparcie przy projektowaniu oraz procesu ofertowego,
  • wsparcie działań optymalizacyjnych na etapie developmentu, RTB oraz O&M,
  • raportowanie bezpośrednio do Zarządu

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie w branży PV od strony sprzedażowej lub technicznej
  • techniczna oraz praktyczna wiedza z zakresu fotowoltaiki, technologii PV (moduły, inwertery, produkcja, działanie/praca instalacji, nowinki)
  • umiejętności organizacyjne, planowania oraz analityczne
  • umiejętności negocjacyjne na poziomie negocjowania kontraktów
  • umiejętność budowania stabilnej, długotrwałej relacje zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
  • stabilne warunki zatrudnienia - umowa B2B oraz prowizja od sprzedanego kontraktu;
  • samochód z kartą paliwową;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;
  • wsparcie na etapie wdrożenia;

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system: