STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Koordynator ds. realizacji projektów PV

Koordynator ds. realizacji projektów PV

wszystkie miasta - Dolnośląskie

2021-04-19 11:42

Dla naszego Klienta, firmy oferującej kompleksową usługę przygotowania, finansowania, realizacji oraz obsługi serwisowej inwestycji w obszarze oświetlenia LED - LED-As-A-Service, instalacji fotowoltaicznych PV-As-A-Service oraz Cogen-As-A-Service, poszukujemy kandydatów na stanowisko Koordynator ds. realizacji projektów PV.

Lokalizacja - zdalnie (biura w Warszawie, Szczecinie, Sopocie)

Firmę tworzą specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie w branży oświetleniowej, energetyce odnawialnej i nowych technologiach. Razem zapewniają niezbędne know-how w zakresie doboru, wdrożenia i obsługi nowoczesnych systemów oświetleniowych, fotowoltaicznych i kogeneracji.

Opis stanowiska

  • koordynowanie pracy związanych z realizacją usługi montażu instalacji PV od momentu przeprowadzenia audytu energetycznego, wykonania projektu pod wymagania Klienta, po instalację i montaż u klienta z sektora B2B;
  • organizację pracy zespołu instalatorów, monterów oraz podwykonawców;
  • monitorowanie procesów montażu instalacji PV dla sektora B2B
  • terminową realizację procesów inwestycji fotowoltaicznych, zgodnie z harmonogramem oraz wysokością jakością świadczonej usługi;
  • prowadzenie dokumentacji oraz dbanie o jakość i terminowość realizacji prac;
  • reprezentowanie Spółki na spotkaniach z kontrahentami/inwestorami;
  • współpracę ze wszystkimi działami firmy w dziale operacyjnym
  • raportowanie bezpośrednio do Dyrektora Operacyjnego

Wymagania

  • wykształcenie techniczne (energetyczne, elektryczne, z zakresu OZE)
  • 3-letnie doświadczenie w realizacji inwestycji w branży odnawialnych źródeł energii
  • umiejętność motywowania ludzi i dbania o ich zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • umiejętność budowania stabilnej, długotrwałej relacje zarówno z Klientami biznesowymi jak i współpracownikami
  • efektywne zarządzanie czasem, działanie w sposób systematyczny i uporządkowany
  • samodzielność i konsekwencja
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy

  • pracę w ciekawej i szybko rozwijającej się branży energii odnawialnej;
  • stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy B2B;
  • bardzo dobre warunki finansowe z motywującym system prowizyjnym
  • samochód z kartą paliwową;
  • pracę w przyjaznej atmosferze, w organizacji nastawionej na otwartą komunikację;
  • wsparcie na etapie wdrożenia;

Ta oferta jest dla Ciebie interesująca? Wypełnij formularz w naszym systemie i dołącz CV, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku dni i przeprowadzimy rozmowę rekrutacyjną. Będziemy też z Tobą przez cały proces rekrutacji i pomożemy Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej w firmie.

Pamiętaj, będziemy rozpatrywać tylko osoby, które zaaplikują przez system: