Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - B2B Sales Specialist

B2B Sales Specialist

Gliwice - Śląskie

2021-04-13 11:08

@LINK Mobility we live by three core values that drive our business and people: United, Dedicated and Enthusiastic. When working @LINK you appreciate diversity, cross-border collaboration and solving complex challenges in a high growth environment. Our people are knowledgeable, curious and agile team players who strive to consistently deliver the best mobile messaging solutions for our customers.

Co będziesz robił w naszym zespole?

Twoim celem będzie zawieranie współpracy z klientami polskimi i zagranicznymi. Do Twoich zadań będzie należeć aktywna sprzedaż, wsparcie klientów w rozwiązywaniu problemów wynikających ze świadczonych usług lub zgłaszanie ich do odpowiednich działów oraz budowanie długotrwałych relacji z klientami.

Twoje główne zadania:

  • Kompleksowe prowadzenie procesu sprzedażowego
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z klientami naszego serwisu
  • Analiza potrzeb klienta oraz aktywne uczestnictwo w usprawnianiu procesów sprzedaży
  • Kontrolowanie płatności dokonywanych przez klientów
  • Reprezentowanie firmy na eventach branżowych

Czego od Ciebie oczekujemy?

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w aktywnej sprzedaży w branży usługowej powiązanej z IT, marketingiem, e-commerce
  • Doświadczenia w obsłudze klienta oraz swobody komunikacji
  • Umiejętności komunikowania się w języku angielskim na poziomie C1 lub B2 wyższym, mile widziana znajomość innych języków
  • Dobrego rozeznania w świecie biznesu
  • Umiejętności budowania długofalowych relacji z klientami
  • Doświadczenia w negocjacjach handlowych
  • Zdolności do identyfikacji potrzeb klienta i proaktywna postawa w poszukiwaniu najlepszych rozwiązań
  • Silnego ukierunkowania na realizację celów

Oferujemy Tobie:

  • Dowolność zatrudnienia UoP/B2B
  • Wynagrodzenie proporcjonalne do osiągniętych wyników
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i dużą swobodę samodzielnego działania
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Niekończące się wyzwania oraz współpracę z naszymi najlepszymi specjalistami
  • Work life balance i hybrydowy model pracy
  • Pakiet benefitów