STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zatrudnimy Przedstawiciela handlowego na umówione spotkania! LGF Energy! Fotowoltaika!

Zatrudnimy Przedstawiciela handlowego na umówione spotkania! LGF Energy! Fotowoltaika!

wszystkie miasta - Łódzkie

2021-01-29 12:53

LGF Energy! fotowoltaika!

Cześć!

Do naszego zespołu poszukujemy handlowców tych z doświadczeniem oraz tych bez.

Jesteśmy jedną z nielicznych firm która dostarcza swoim handlowcom umawiane spotkania przez nasz dział Call Center, dzięki czemu nasi handlowcy nie muszą godzinami chodzić od drzwi do drzwi w poszukiwaniu klienta.

Zadania:

  • Dojazd do umówionego spotkania
  • Prowadzenie dynamicznych, treściwych prezentacji handlowych
  • Perswazyjne finalizowanie uzgodnień z Klientami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Komunikatywność
  • Sumienność
  • Kreatywność
  • Obsługa pakietu MS Office
  • Znajomość programu SalesBook (Dodatkowy atut)
  • Prawo Jazdy kat.B

Oferujemy:

  • Praca w wybranych dniach lub pełen etat.
  • Zarobki zaczynające się od 3500netto.
  • Częste szkolenia oraz integracje w naszej głównej siedzibie firmy (pobyt wyżywienie pokrywa każdorazowo firma)
  • Elastyczna marża od każdego klienta(Wypłata składa się z dwóch części wypłata z każdego kWp oraz dodatkowa marża narzucona przez handlowca)