Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Lubelskie

2021-01-26 13:32

 Dynamicznie rozwijająca się firma z branży farmaceutycznej poszukuje kandydata na stanowisko: Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: region: woj. lubelskie, mazowieckie, świętokrzyskie i podkarpackie

Opis stanowiska:

sprzedaż i promocja grupy produktów i usług,
identyfikacja nowych obszarów sprzedaży i aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
monitorowanie rynku,
aktywna długoterminowa współpraca ze stałymi klientami,
raportowanie wyników w systemie CRM,
budowanie pozytywnego wizerunku firmy,
realizowanie planów sprzedażowych i polityki handlowej firmy.

Wymagania:

otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów międzyludzkich,
doświadczenie w pozyskiwaniu nowych klientów,
umiejętność aktywnej sprzedaży popartą wynikami,
umiejętność efektywnego komunikowania się,
silne nastawienie na zadania i skuteczność w działaniu,
wytrwałość,
zdolność negocjacji, nawiązywania, rozwijania i utrzymywania relacji z klientem,
umiejętność organizacji pracy własnej,
prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników sprzedaży
Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód, telefon)
Możliwość rozwoju zawodowego
Pakiet profesjonalnych szkoleń

Osoby zainteresowane prosimy o aplikację za pomocą formularza: