Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Inżynier Sprzedaży – Polska

Inżynier Sprzedaży – Polska

Piotrków Trybunalski - Łódzkie

2020-09-21 10:11

Zamet Industry jest jednym z wiodących dostawców konstrukcji stalowych a także maszyn i urządzeń przemysłowych, które wykonujemy dla klientów z całego świata, głównie w sektorze ropy i gazu, dźwigów i systemów przeładunkowych oraz górnictwa i energetyki.
Obecnie prowadzimy postępowanie rekrutacyjne na stanowisko:

Miejsce pracy: Piotrków Trybunalski

Informacje o firmie:

Jesteśmy częścią giełdowej Grupy Kapitałowej Zamet, w skład której wchodzą: Zamet S.A. (spółka holdingowa, centrum usług wspólnych dla spółek produkcyjnych) oraz spółki produkcyjne: Zamet Industry, Zamet Budowa Maszyn (w ramach której funkcjonuje także zakład Huta Zygmunt) oraz Mostostal Chojnice. Grupa ZAMET jest częścią TDJ, polskiej rodzinnej firmy inwestycyjnej, inwestującej w różne sektory gospodarki

Główne zadania:

  • Aktywne pozyskiwanie nowych zamówień oraz klientów na terenie Polski
  • Budowanie z klientami długofalowych relacji
  • Współudział w opracowywaniu ofert techniczno – handlowych
  • Negocjowanie warunków kontraktów
  • Analiza rynku oraz trendów rynkowych
  • Monitorowanie działań konkurencji

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie techniczne
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średniozaawansowanym
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży przemysłowej w zakresie konstrukcji i/lub urządzeń dla przemysłu ciężkiego
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych
  • Łatwość nawiązywania relacji międzyludzkich
  • Determinacja w dążeniu do celu
  • Nastawienie na długoterminową współpracę – zarówno z klientami jak i z pracodawcą

Co oferujemy:

  • Umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Zadaniowy system czasu pracy w zakresie 40 godzin tygodniowo
  • Możliwość rozwoju zawodowego, m.in. poprzez szkolenia
  • Komfortowe narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy, samochód służbowy)
  • System wynagradzania na który składają się wynagrodzenie zasadnicze oraz wynagrodzenie premiowe, powiązane ze skutecznością działań
  • Dodatkowe benefity socjalne (np. paczki dla dzieci, dofinansowanie urlopów, bilety do kina, zajęcia sportowe).
  • Atmosferę pracy w oparciu o wzajemny szacunek i otwartą komunikację
  • Możliwość pracy w firmie o uznanej marce i dużych ambicjach rozwojowych
  • Dzięki współpracy z TDJ, dzieci naszych pracowników mają dostęp do dedykowanych programów TDJ Foundation, obejmujących m.in. edukację zagraniczną, wakacje zagraniczne czy indywidualne programach rozwoju

Aplikuj za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=08d9d33e0602471a8414982456e2c077