Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Handlowiec B2B

Handlowiec B2B

wszystkie miasta - Dolnośląskie

2020-07-21 15:32

PV POLSKA GRUPA PVGE SP Z O.O., lider branży fotowoltaicznej, swoim klientom oferuje kompleksowe rozwiązania w dziedzinie OZE, ze szczególnym uwzględnieniem fotowoltaiki. Obecnie firma oferuje swoje produkty i usługi klientom poprzez sieć ponad 40 oddziałów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Od początku swojej działalności jednym z najważniejszych standardów i "motorów napędowych" firmy jest zadowolenie klienta, zarówno na etapie wyboru rodzaju elektrowni, dostawy produktów jak i kompleksowej obsługi posprzedażowej.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Nawiązywanie współpracy z nowymi punktami sprzedażowymi
  • Podpisywanie umów o współpracę
  • Nadzór nad punktami sprzedażowymi na podległym terenie
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Reprezentowanie firmy i kreowanie jej pozytywnego wizerunku

WYMAGANIA

  • Wysokie umiejętności sprzedażowe
  • Doświadczenie w sprzedaży nbezpośredniej
  • Umiejętność aktywnego i efektywnego pozyskiwania klientów
  • Znajomość technik sprzedażowych i negocjacyjnych
  • Wysokie zdolności interpersonalne i komunikacyjne
  • Znajomość obsługi MS Office
  • Czynne prawo jazdy kat. B, własny samochód
  • Znajomość branży OZE będzie dodatkowym atutem

FIRMA OFERUJE

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę B2B
  • Wysokie wynagrodzenie prowizyjne
  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zdobycie doświadczenia w ekspresowo rozwijającej się, innowacyjnej branży
  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole specjalistów
  • Szkolenia branżowe, duże możliwości rozwoju zawodowego