STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY NA POLSKĘ

PRZEDSTAWICIEL TECHNICZNO-HANDLOWY NA POLSKĘ

wszystkie miasta - Kujawsko-Pomorskie

2020-05-06 11:13

Naszym klientem jest znany producent o zasięgu międzynarodowym z siedzibą we Francji, wyspecjalizowany w branży mechaniki. Obecnie, firma zatrudni Przedstawiciela techniczno-handlowego, który będzie odpowiedzialny za rozwój sprzedaży na terenie Polski.

Miejsce pracy: cała Polska

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • Samodzielne realizowanie polityki handlowej firmy w Polsce
  • Pozyskiwanie nowych klientów (realizacja planów sprzedaży)
  • Utrzymywanie relacji z obecnymi klientami (regularne wizyty, wsparcie techniczne i handlowe)
  • Zawieranie umów handlowych, negocjowanie cen, terminów dostaw i innych warunków
  • Bezpośrednie raportowanie do centrali firmy we Francji

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie w handlu
  • Wiedza z zakresu mechaniki
  • Wsparcie klienta na etapie projektowania/montażu (umiejętności techniczne)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, francuski będzie dodatkowym atutem
  • Duża mobilność - gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą (Francja)
  • Duża samodzielność, samodyscyplina i dobra organizacja pracy
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stała współpraca z możliwością rozwoju osobistego w środowisku międzynarodowym (rodzaj umowy do uzgodnienia z
  • kandydatem)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: stałe oraz zmienne bezpośrednio związane z osiąganymi wynikami
  • Zapewnione szkolenie we Francji po zatrudnieniu
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy (lub zwrot kosztów), telefon, laptop
  • Objęcie stanowiska najpóźniej w drugiej połowie 2020 roku.

Oferty zawierające CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na adres : rekrutacja@cicvarsovie.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jeżeli w Państwa CV znajdują się dane osobowe w szerszym zakresie niż imię (imiona) i nazwisko; dataurodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia, to prosimy o zamieszczenie w przesyłanych dokumentach następującej klauzuli (lub zaznaczenie jej w formularzu aplikacyjnym):

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych, podanych przez mnie w składanej aplikacji, w tym w załączonym CV, w zakresie wykraczającym poza imię (imiona) i nazwisko, datę urodzenia; dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia.

Klauzula informacyjna
1. Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest CIC Przedstawicielstwo w Polsce, 00-193 Warszawa ul. Stawki 2, cicvarsovie@cicvarsovie.pl.
2. Pana/Pani dane osobowe, w zakresie jaki został określony w Kodeksie pracy, przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek, dane o stanie zdrowia, zainteresowania itp.) przetwarzamy na podstawie Pana/Pani dobrowolnej zgody, którą wyraził/a Pan/Pani wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne (podanie tych danych nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji).
3. Pana/Pani dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu do czasu jego zakończenia, a gdy wyraził/a Pan/Pani zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach do czasu wycofania wyrażonej przez Pana/Pani zgody.
4. Ma Pan/Pani prawo dostępu do swoich danych, uzyskania ich kopii, sprostowania (poprawienia), żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania. Ma Pan/Pani także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych (na adres Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00 - 193 Warszawa).
Ma Pan/Pani prawo wycofania zgody w każdym czasie (dotyczy danych takich jak np. dane kontaktowe, wizerunek, inne dane przetwarzane poza zakresem wskazanym w przepisach prawa pracy, których podstawą przetwarzania jest zgoda). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Skorzystać z powyższych praw oraz wycofać zgodę na przetwarzanie danych można kontaktując się z nami pod adresem cicvarsovie@cicvarsovie.pl.
Pana/Pani dane osobowe możemy przekazać spółkom z grupy  Crédit Mutuel Alliance Fédérale, naszym partnerom biznesowym, na potrzeby których przygotowywana jest rekrutacja (wskazanym w ogłoszeniu o pracę oraz innym niż wskazane w ogłoszeniu o pracę w przypadku, gdy wyrazili Państwo również zgodę na przyszłe rekrutacje), dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.
5. Podanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak brak ich podania może utrudnić lub uniemożliwić reakcję na przesłaną aplikację.
Zgody (poniższe zgody są dobrowolne i pozwalają nam na zwiększenie efektywności realizacji procesu rekrutacji).

Zgoda na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji (na jej podstawie możemy się kontaktować z
Panem/Panią w przypadku innych ciekawych rekrutacji, które w przyszłości będziemy prowadzili).
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez CIC Przedstawicielstwo w Polsce z siedzibą w Warszawie, (kod: 00-193) przy ul. Stawki 2, moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Dane kontaktowe:

adres e-mail: rekrutacja@cicvarsovie.pl