STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca ds Klientów Kluczowych

Doradca ds Klientów Kluczowych

Wrocław - Dolnośląskie

2020-03-03 13:29

Oferujemy:

atrakcyjny i konkurencyjny system wynagrodzeń (podstawa + premie);
system szkoleń wdrażających;
opiekę i merytoryczne wsparcie podczas samodzielnej pracy;
niezbędne narzędzia pracy.

Od kandydatów oczekujemy:

doświadczenie w kontakcie z klientem B2B
odpowiedzialności, rzetelności;
umiejętności skutecznej komunikacji;
prawa jazdy kat. B;
dobrej organizacji pracy;
wysokie umiejętności interpersonalne w tym komunikacyjne.

Zadania:

- rozwój i aktywne pozyskanie nowych klientów biznesowych na rynku telekomunikacyjnym
- nadzór, opieka i rozwój współpracy z obecnymi klientami
- budowa długofalowych relacji biznesowych z klientem
- organizowanie i prowadzenie spotkań handlowych z klientami B2B
- negocjowanie warunków handlowych
- opieka nad klientem w trakcie całego procesu sprzedaży B2B
- budowanie pozytywnego wizerunku firmy
- realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych