Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

Stryków - Łódzkie

2020-02-14 13:14

Firma WIMAX Sp. J. Witkowski zajmująca się sprzedażą materiałów budowlanych, opału, nawozów poszukuje PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO.

 Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie nowych klientów
  • opieka nad obecnymi klientami
  • realizowanie planów sprzedażowych
  • planowanie i raportowanie pracy własnej

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • zaangażowania w powierzone obowiązki
  • znajomość pakietu MS Office
  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego

 Oferujemy:

  • wynagrodzenie: podstawa + premia
  • umowa o pracę
  • wspaniałą atmosferę pracy
  • samochód służbowy i telefon

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem.

PROSIMY O DODANIE KLAUZULI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.