Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Account Manager

Account Manager

Wrocław - Dolnośląskie

2020-02-10 10:40

Osoba na stanowisku Account Managera odpowiedzialna będzie za przejęcie opieki nad obecnymi, strategicznymi klientami oraz budowę i utrzymywanie nowych, długofalowych relacji handlowych.

Zadania:

  • przygotowywanie ofert,
  • przeprowadzanie rozmów biznesowych oraz negocjacji handlowych,
  • doradztwo w zakresie technicznych aspektów oferowanych produktów,
  • monitoring rynku inwestycji budowlanych,
  • nawiązywanie i utrzymywanie branżowych kontaktów z projektantami i wykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki: wentylacja, klimatyzacja, budowa maszyn, automatyka przemysłowa),
  • min 2 –letnie doświadczenie w obszarach sprzedaży oraz obsługi klientów,
  • doświadczenie w obsłudze klientów w sektorze B2B (projektanci, wykonawcy, inwestorzy),
  • dbałość o zapewnienie wysokiej jakości obsługi,
  • zorientowanie na cele,
  • komunikatywność, odpowiedzialność i wysoka samodyscyplina w pracy.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju umiejętności handlowych poprzez samodzielne realizowanie projektów sprzedażowych w sektorze B2B,
  • pracę w firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • program wdrożeniowy oraz szkolenia rozwijające umiejętności niezbędne do wykonywania powierzonych obowiązków.

Oferta kierowana jest do osób szukających nowych możliwości rozwoju oraz pragnących wykorzystać swoje kwalifikacje i kompetencje w renomowanej firmie o międzynarodowej kulturze organizacyjnej.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV ze zdjęciem), wraz z numerem referencyjnym w temacie maila w ciągu 30 dni od ukazania się ogłoszenia

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane oferty.