STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Inżynier ds. sprzedaży oprogramowania

Inżynier ds. sprzedaży oprogramowania

wszystkie miasta - Świętokrzyskie

2020-02-10 10:41

Dla Naszego Klienta producenta i dostawcy innowacyjnego oprogramowania do projektowania instalacji elektrycznych, układów automatyki i energetyki
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Polska Centralna – województwa łódzkie, świętokrzyskie i mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Doradztwo i sprzedaż produktów oraz usług oferowanych przez firmę
  • Sporządzanie ofert oraz kalkulacji
  • Prowadzenie i uzupełnianie baz danych klientów oraz raportowanie
  • Udział w wydarzeniach branżowych
  • Praca w systemie home office

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mile widziani studenci ostatniego roku lub absolwenci)
  • doświadczenie w sprzedaży B2B w branży technicznej
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • mobilność, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy,
  • narzędzia pracy: telefon, samochód, laptop,
  • opieka medyczna, karty sportowe, imprezy integracyjne,
  • dofinansowanie do wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: k.piatek@rbsolutions.pl