Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

wszystkie miasta - Lubelskie

2019-10-18 14:53

W związku z dynamicznym rozwojem i rozbudową sieci sprzedaży Firma  poszukuje:
Przedstawicieli Handlowych

Opis stanowiska:

Do zadań należeć będzie aktywne pozyskiwanie nowych kontaktów i klientów, zarówno indywidualnych jak i firm czy instytucji na terenie ww. rejonów. Oczekujemy zorientowania na sukces. Pracowitości. Czynnego prawa jazdy kategorii "B". Znajomość branży wyposażenia wnętrz będzie dodatkowym atutem: drzwi, podłogi, schody, balustrady, tarasy, stolarka drewniana, chemia budowlana itp. Oczekujemy czynnego rozwoju osobistego, kreatywnego myślenia.

Oferujemy:

Pracę w rozwijającej się firmie.
Zdobycie doświadczenia.
Atrakcyjne wynagrodzenie.
Samochód i telefon służbowy.
Cykl szkoleń wdrażających w zakres pracy i produktowych.

Zapewniamy pełną ochronę danych osobowych kandydatów.