Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Lubelskie

2019-10-17 10:21

Opis stanowiska:

Przedstawiciel Handlowy jest reprezentantem firmy w kontaktach z klientami. Dba o dobry wizerunek firmy i zapewnia profesjonalną obsługę. Jest sumienny i niezawodny. Zawsze jest przygotowany do wizyty. Zna asortyment, który sprzedaje, aktualne ceny i ofertę promocyjną. Współpracuje z pozostałymi działami firmy. Jest ambitny, nie boi się rywalizacji, a wykonywanie zadań, zarówno indywidualnych jak i zespołowych sprawia mu satysfakcję.

Cele do osiągnięcia:

  • Zrealizowanie planu sprzedaży,
  • Zbudowanie grupy lojalnych klientów,
  • Przyczynienie się do rozwoju całej firmy.

Niezbędne wymagania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy handlowca,
  • Systematyczność i konsekwencja,
  • Otwartość i komunikatywność,
  • Wykształcenie minimum średnie oraz gotowość do nauki,
  • Umiejętność obsługi urządzeń komputerowych,
  • Ważne prawo jazdy kat. "B".

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dobre zarobki za efektywną pracę, składające się z wynagrodzenia zasadniczego oraz premii,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje pracownika,
  • Samochód służbowy, telefon komórkowy oraz urządzenie mobilne.

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).