Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Regionalny

Przedstawiciel Regionalny

Warszawa - Mazowieckie

2019-07-19 09:08

AP VECTOR (KRAZ 11459) – to firma rekrutacyjna działająca na rynku polskim i europejskim. Świadczymy usługi dla firm z sektora produkcji, handlu oraz budownictwa.

Aktualnie dla naszego Klienta, irlandzkiego producenta opakowań przemysłowych szukamy osób do pracy jako:

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie klientów i sprzedaż produktów firmy,
  • Doradztwo techniczne oraz opieka posprzedażowa,
  • Prowadzenie spotkań oraz udział w testach produkcyjnych u klientów,
  • Przygotowywanie ofert handlowych,
  • Raportowanie wyników sprzedażowych.

Wymagania:

  • Doświadczenie sprzedażowe w B2B w branży opakowań lub pokrewnych,
  • Umiejętności handlowe i negocjacyjne,
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę w firmie z kapitałem zagranicznym,
  • Przestrzeń do ciągłego rozwoju,
  • Możliwość samodzielnego organizowania własnego czasu pracy,
  • Wynagrodzenie zasadnicze oraz prowizja,
  • Benefity pozapłacowe,
  • Szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • Narzędzia pracy umożliwiające efektywną pracę: telefon, laptop, samochód – także do użytku prywatnego.

Administratorem danych jest AP Vector z siedzibą w Poznań 60-791, Reymonta 9. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.