STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Specjalista ds. sprzedaży samochodów używanych

Poznań - Wielkopolskie

2019-07-01 11:38

Motiva HR sp. z o.o. dla swojego Klienta – jednego z liderów w branży motoryzacyjnej, który jest  na rynku z pasją niezmiennie od 1982  roku. W związku z jego rozwojem poszukuje samodzielnej osoby z doświadczeniem branżowym  na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAŻY SAMOCHODÓW UŻYWANYCH

Miejsce pracy: Poznań

Charakter pracy: praca głównie w salonie związana z działem samochodów używanych

Zakres obowiązków:

  • aktywne i samodzielne poszukiwanie potencjalnych klientów na samochody używane, rynków zbytu m.in. poprzez kontakt telefoniczny i wizyty handlowe oraz obsługa bieżących kontaktów
  • sprzedaż i odkup samochodów różnych marek
  • przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów oraz prowadzenie prezentacji
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
  • systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym, związane bezpośrednio ze sprzedażą samochodów używanych na rynku polskim: u dealera samochodowego bądź w komisie samochodowym
  • znajomość zasad odkupu krajowego, zasad promocji i sprzedaży samochodów używanych
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów,
  • inicjatywa własna i zaangażowanie w pracę
  • samodzielność, wysoka motywacja, dobra organizacja pracy własnej oraz zorientowanie na cel
  • mile widziana własna baza kontaktów do wykorzystania

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników, widełki: 2,5-4 tyś netto/mc podstawy w zależności od preferowanej formy współpracy/ B2B lub Uop oraz posiadanego doświadczenia + 2-3 razy tyle z prowizji – w zależności od osiąganych wyników, średni przedstawiciel sprzedaje : 8-12 aut w skali miesiąca
  • niezbędne narzędzia w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres :a.zalewska@motivahr.pl

Pamiętaj o RODO i zgodzie na przetwarzanie danych osobowych!