STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Specjalista ds. sprzedaży flotowej

Warszawa - Mazowieckie

2019-07-01 11:39

HALO STOLICA!

#Przedstawiciele handlowi #Warszawa #flota #świeża krew

Motiva HR sp. z o.o. dla swojego Klienta: jednego z liderów w branży motoryzacyjnej, który jest na rynku z pasją niezmiennie od 35 lat! Autoryzowany dealer marek KIA i Subaru, w związku z jego rozwojem poszukuje samodzielnej, kreatywnej i zmotywowanej osoby na stanowisko:

SPECJALISTY DS. SPRZEDAZY FLOTOWEJ

Miejsce pracy: Warszawa

Charakter: przeważnie mobilna  praca w terenie około 60% – pozyskiwanie nowych klientów flotowych

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie potencjalnych klientów flotowych m.in. poprzez kontakt telefoniczny i wizyty handlowe
  • przygotowywanie ofert handlowych dla potencjalnych klientów oraz prowadzenie prezentacji
  • nawiązywanie i budowanie długofalowych relacji z klientami
  • realizacja planów sprzedażowych i jakościowych
  • systematyczne raportowanie aktywności handlowych w systemie CRM
  • dbanie o wizerunek firmy oraz najwyższą jakość obsługi

Wymagania:

  • 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku handlowym i w obsłudze klienta czy też w sprzedaży B2B np. usługi leasingowe, mile widziana znajomość specyfiki MSP (w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem, jednak nie jest to warunek konieczny)
  • wykształcenie min. Średnie lub wyższe
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • wysokie kompetencje komunikacyjne oraz łatwość nawiązywania kontaktów
  • kreatywność, innowacyjne podejście i szybkość uczenia się
  • umiejętność wychodzenia poza utarte schematy działania
  • duża samodzielność i umiejętność efektywnego planowania pracy własnej
  • ukierunkowanie na realizację potrzeb Klientów
  • inicjatywa własna i zaangażowanie w pracę

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • dużą samodzielność i możliwość kreowania swojej pracy
  • możliwość awansu i rozwoju
  • atrakcyjny system wynagrodzeń i premii zależny od osiąganych wyników, widełki: do 4 tysięcy brutto podstawy /mc przy Uop – w zależności od posiadanego doświadczenia    + prowizja w zależności od osiąganych wyników: sky is the limit;-)
  • samochód służbowy oraz niezbędne narzędzia w pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet profesjonalnych szkoleń sprzedażowych

Aplikuj na a.zalewska@motivahr.pl pamiętaj o RODO i aktualnej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych!