STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Serwisant ds. silników tłokowych

Serwisant ds. silników tłokowych

Kraków - Małopolskie

2019-06-24 14:11

Dla naszego Klienta Centrum Elektroniki Stosowanej CES sp. z o.o. która jest prężnie działającą polską firmą na rynku zasilania gwarantowanego, sterowania napędami oraz odnawialnych źródeł energii poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Serwisowanie silników kogeneracyjnych
  • Wykonywanie okresowych przeglądów agregatów
  • Remonty silników kogeneracyjnych
  • Uruchamianie kogeneracji
  • Udzielanie wsparcia technicznego klientom

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w serwisie silników
  • Wykształcenie min. średnie techniczne (najlepiej mechaniczne)
  • Praktyczna umiejętność naprawy urządzeń mechanicznych
  • Obsługa pakietu Office Word, Excel
  • Wymagana podstawowa znajomość słownictwa technicznego – język angielski lub niemiecki
  • Prawo jazdy kat. B – czynne.
  • Gotowość do pracy w terenie.
  • Dodatkowym atutem będzie: Świadectwo kwalifikacji SEP E, D

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Szkolenia przygotowujące do pracy
  • Wsparcie techniczne,
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pakiet socjalny.

Koniec 2019 – zmiana siedziby firmy na Strefa Ekonomiczna Niepołomice