Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Sub-agent Orange Polska S.A.

Sub-agent Orange Polska S.A.

wszystkie miasta - Śląskie

2019-05-27 13:46

Smart Project Sp. z o. o. partner Orange Polska S.A. w kanale B2C oraz B2B, poszukuje firm do współpracy w charakterze samodzielnego Sub-agenta

Zadania:

  • rekrutacja i wdrażanie nowych przedstawicieli handlowych
  • zawieranie umów o świadczenie usług telekomunikacyjnych
  • opieka nad obecnymi klientami Orange, w tym obsługa posprzedażowa
  • pozyskiwanie nowych klientów
  • realizacja nałożonych celów sprzedażowych

Szukamy osób:

  • przedsiębiorczych z zarejestrowaną działalnością gospodarczą
  • z własnym zespołem handlowców lub umiejących taki zespół stworzyć
  • nastawionych na osobisty sukces zawodowy
  • posiadających doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej lub telemarketingu
  • lubiących kontakty z klientem
  • mobilnych

Oferujemy:

  • samodzielność i niezależność
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczność i swobodę działania
  • szkolenia: produktowo – ofertowe oraz z technik sprzedaży
  • kilkumiesięczną ścieżkę adaptacyjno-wdrożeniową

Więcej informacji pod numerami telefonów: 504018884 lub 514195606

adres e-mail: renata@smartproject.com.pl