STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Handlowiec z językiem francuskim

Handlowiec z językiem francuskim

Bielsko-Biała - Śląskie

2019-05-22 12:03

Jesteśmy firmą handlową z polskim kapitałem posiadającą znaczącą pozycję na rynku, prężnie rozwijającą się od wielu lat. Zajmujemy się sprzedażą samochodów nowych na rynkach europejskich.

W związku z szybkim rozwojem naszej firmy, poszukujemy pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

Jeśli szukasz inspirujących wyzwań, zrób kolejny krok w swojej karierze i dołącz do naszego zespołu!

Zakres obowiązków

  • Utrzymywanie kontaktów z Klientami z Francji,
  • Ciągłe pozyskiwanie nowych Klientów dzięki fachowej wiedzy i zaangażowaniu,
  • Współpraca z działem handlowym,
  • Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją,
  • Praca na miejscu,

Poszukiwane kompetencje

  • Wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i techniczne,
  • Bardzo dobra znajomość j. francuskiego, warunek konieczny ( min. C1 ),
  • Umiejętność negocjacji i łatwość nawiązywania kontaktów,
  • Prawo jazdy kat. B.,
  • Mobilność.
  • Znajomość obsługi komputera i pakietu Office,
  • Orientacja na osiąganie celów i samodzielność w realizacji zadań,

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej,

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia, premie od wyników sprzedaży
  • Pracę od poniedziałku do piątku, w godzinach 08.00 - 16.00,
  • Pracę w młodym zespole,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego w dynamicznie rozwijającej się, nowoczesnej firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,