STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Przedstawiciel Techniczno-Handlowy

Warszawa - Mazowieckie

2019-05-20 11:33

Dla naszego Klienta firmy Centrum Elektroniki Stosowanej CES sp. z o.o. poszukujemy specjalistów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem,
  • prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych, nadzór nad negocjacją umów,
  • promowanie wizerunku firmy oraz oferowanych produktów zgodnie z przyjętą strategią firmy.

Wymagania:

  • mile widziana znajomość jednej z branży ( Odnawialne Źródła Energii, Automatyka, Systemy kogeneracyjne, Zasilanie rezerwowe),
  • doświadczenie w sprzedaży w branży technicznej,
  • wykształcenie wyższe techniczne, wiedza specjalistyczna dotycząca rozwiązań technicznych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych.

Oczekiwania:

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
  • mobilność, dyspozycyjność.

Firma oferuje:

  • umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami,
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy,
  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • premia od zysku – no limit,
  • pakiet socjalny, ubezpieczenie na życie,
  • nowoczesne biura, parking przy budynku,
  • coroczne dofinasowanie do wypoczynku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja.ph@przedstawiciele.pl