Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. sprzedaży

Specjalista ds. sprzedaży

wszystkie miasta - Mazowieckie

2019-05-10 10:27

YOVEE to prężny zespół kompetentnych specjalistów – młodych, energicznych, kreatywnych i otwartych na nowości. Te cechy określają nie tylko nas, ale także i naszą filozofię działania. Doskonale rozumiemy potrzeby konsumentów, gdyż sami nimi jesteśmy. Dlatego produkty i usługi przez nas oferowane są najwyższej jakości.
Oferujemy certyfikowane produkty pielęgnacyjne dostosowane do różnych rodzajów skóry i włosów. Zapewniamy najwyższej jakości produkty organiczne do higieny intymnej dla kobiet. Zajmujemy się dystrybucją najwyższej jakości naturalnych kosmetyków kolorowych.

Zadania:

  • Budowanie i utrzymywanie relacji handlowych z obecnymi i potencjalnymi Klientami
  • Realizowanie założonych planów sprzedażowych
  • Prowadzenie działań promocyjnych podnoszących efektywność sprzedaży
  • Dbanie o zapewnienie właściwych standardów ekspozycyjnych produktów
  • Rozpoznawanie i monitorowanie działań konkurencji
  • Rozpoznawanie i monitorowanie zachowań Klientów i Konsumentów rynku kosmetyków
  • Rekomendowanie rozwiązań zwiększających efektywność sprzedażową
  • Administrowanie i raportowanie wyników pracy
  • Uczestniczenie w projektach sprzedażowych

Wymagania:

  • Duża dokładność, samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • Pewność siebie, pozytywne nastawienie i wysoka kultura osobista, zaangażowanie, odpowiedzialność i ambitne podejście do zadań
  • Nastawienie na realizację celów
  • Umiejętność obsługi komputera, znajomość pakietu MS Office.
  • Dodatkowymi atutami będą: znajomość branży kosmetyki naturalnej

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe plus system premiowy zależny od osiąganych wyników.
  • Niezbędne narzędzia pracy.
  • System pracy umożliwiający samodzielność działania oraz benefity pozapłacowe.
  • Pracę w biurze lub zdalnie.

Dane kontaktowe:

YOVEE

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: g.mokobodzki@yovee.pl