Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel Handlowy

Przedstawiciel Handlowy

wszystkie miasta - Małopolskie

2019-05-09 14:51

Dystrybutor renomowanych kosmetyków fryzjerskich FRAMESI poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z salonami fryzjerskimi
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Utrzymywanie obecnych i nawiązywanie nowych kontaktów handlowych
  • Raportowanie działań sprzedażowych
  • Dbanie o wizerunek firmy
  • Przygotowywanie ofert i negocjacje handlowe
  • Wdrażanie i kontrolowanie akcji promocyjnych
  • Kontrola należności

Wymagania:

  • predyspozycje handlowe i chęci do pracy nad ich rozwojem,
  • zdolności organizacyjne, uczciwość i samodyscyplina w codziennym działaniu,
  • wykształcenie minimum średnie,
  • umiejętność komunikacji interpersonalnej,
  • dyspozycyjność i oddanie wykonywanej pracy.

Mile widziane osoby z doświadczeniem w branży fryzjerskiej.

Oferujemy:

  • stabilność współpracy,
  • najwyższej jakości profesjonalny asortyment i pracę w profesjonalnych strukturach,
  • przygotowanie do pracy,
  • motywujący system wynagrodzenia,
  • niezbędne do wykonywania pracy profesjonalne narzędzia.
  • szkolenie pod kierunkiem włoskich managerów.

Dane kontaktowe:

Aplikacje prosimy przesyłać na adres e-mail: biuro@wikpol.com

strona www: www.framesi.pl