Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pracownik Magazynu

Pracownik Magazynu

Warszawa - Mazowieckie

2019-04-16 18:59

Firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii, urządzeń z zakresu linii histologicznej a także mikroskopów; kamer mikroskopowych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Pracownik magazynu

Miejscowość: Warszawa

 Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w magazynie mile widziane
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, skuteczności w działaniu
  • umiejętność pracy w zespole
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV mile widziane,
  • obsługa komputera: pakiet Office, Outlook
  • zaangażowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

 Obowiązki:

  • kontrola dostaw magazynowych (dokonywanie kontroli asortymentowej, ilościowej i jakościowej),
  • kompletacja zamówień do klientów,
  • przygotowywanie towarów do wysyłki,
  • właściwe rozmieszczenie magazynowanych towarów oraz właściwe oznakowywanie towarów w oparciu o obowiązujące standardy w firmie,
  • załatwianie spraw urzędowych w mieście
  • obsługa samochodów firmowych w zakresie umawiania przeglądów okresowych, eksploatacyjnych, badań technicznych, myjni
  • odbiór przesyłek z lotniska

 Oferujemy:

  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • szkolenia w zakresie obowiązujących standardów w firmie
  • pracę w dobrej atmosferze pracy
  • „owocowe dni”
  • opiekę medyczną Medicover

 ZGŁOSZENIA

 Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego.