Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - INŻYNIER SPRZEDAŻY

INŻYNIER SPRZEDAŻY

wszystkie miasta - Wielkopolskie

2019-03-26 14:09

CENTRUM DYSTRYBUCJI TECHNOLOGII Euro - Solutions Filip Kapela
poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: teren woj. lubuskiego, łódzkiego, wielkopolskiego

Obowiązki:

  • obsługa techniczno - handlowa klientów
  • budowanie i utrzymywanie stałych relacji z klientami w Polsce
  • pozyskiwanie nowych klientów z Polski i aktualizacja bazy danych
  • raportowanie do siedziby biura
  • działania marketingowe w zakresie promocji produktów klientów Centrum Dystrybucji Technologii
  • uczestnictwo w targach branżowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu i budowaniu relacji z klientem
  • orientacja na klienta, samodzielność, dobra organizacja pracy
  • znajomość język a obcego nie jest w ymagana
  • obsługa komputera i środowiska MS Office
  • dyspozycyjność i gotowość do ciągłych wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • system motywacyjny
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia produktowe
  • samochód służbowy i niezbędne narzędzia pracy

Kontakt: info@euro-solutions.pl tel. 68 416 14 14 / 530 700 379
Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami