STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca techniczno - handlowy

Doradca techniczno - handlowy

wszystkie miasta - Warmińsko-Mazurskie

2019-03-26 09:25

Dla naszego Klienta w związku z ciągłym, dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy specjalistów na stanowisko: Doradca techniczno - handlowy

Firma nie tylko regularnie wprowadza na rynek nowoczesne urządzenia, ale zapewnia także fachową i kompleksową obsługę swoim klientom.

Zakres obowiązków:

  • Budowanie długotrwałych relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • Aktywne poszukiwanie nowych klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych
  • Doradztwo techniczne,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie ( mile widziane techniczne ),
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania,
  • Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Oczekiwania:

    • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
    • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
    • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
    • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem,
    • mobilność, dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawa + prowizja,
  • Ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Szkolenia,
  • Niezbędne narzędzia pracy (Samochód służbowy, telefon oraz laptop).