STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Inżynier Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

Inżynier Serwisu Sprzętu Laboratoryjnego

Warszawa - Mazowieckie

2019-03-08 13:08

Firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii, urządzeń z zakresu linii histologicznej a także mikroskopów; kamer mikroskopowych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku:

Miejscowość: Warszawa

Wymagania:

  • wykształcenie średnie techniczne (elektronika, elektrotechnika i pokrewne), wykształcenie inżynierskie mile widziane
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych,
  • umiejętność współpracy z klientami,
  • uprawnienia elektryczne SEP do 1 kV,
  • powinien być dyspozycyjny i gotowy do odbywania podróży służbowych
  • doświadczenie w dziale serwisu sprzętu medycznego
  • doświadczenie w wykonywaniu samodzielnej pracy u klientów w terenie
  • bardzo dobrej organizacji pracy własnej, kreatywności, skuteczności w działaniu
  • czynnego prawa jazdy kat. B
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego - wsparcie techniczne z Centrali,
    szkolenia oraz korzystanie z dokumentacji technicznej

Obowiązki:

  • wykonywanie przeglądów i napraw sprzętu laboratoryjnego,
  • serwis gwarancyjny oraz pogwarancyjny urządzeń laboratoryjnych - wykonywanie przeglądów i konserwacji,
  • instalacja sprzętu laboratoryjnego w danym regionie (delegacje służbowe),
  • szkolenie i instruktaż użytkowników serwisowanego sprzętu,
  • obsługę sprzętu komputerowego stosowanego z analizatorami i używanego w firmie,
  • budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami.
  • prowadzenie dokumentacji serwisowej, dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji,
  • regularne raportowanie bieżącej pracy,
  • kontrola stanu magazynu

Oferujemy:

  • interesujące zadania i możliwość rozwoju zawodowego poprzez kontakt z najnowszymi technologiami
  • niezbędne narzędzia pracy oraz samochód służbowy
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie
  • atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • kartę Medicover

ZGŁOSZENIA

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@opta-tech.com

www.opta-tech.com