STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Pracownik działu handlowego / Przedstawiciel handlowy

Pracownik działu handlowego / Przedstawiciel handlowy

Warszawa - Mazowieckie

2019-03-08 11:13

W związku z ciągłym rozwojem przedsiębiorstwa, firma OPTA-TECH dystrybutor rozwiązań z zakresu cyfrowej patomorfologii Hamamatsu Photonics, urządzeń z zakresu linii histologicznej SLEE Medical a także mikroskopów; kamer mikroskopowych, poszukuje osoby do pracy na stanowisku pracownika działu handlowego.

Pracownik działu handlowego /
Przedstawiciel handlowy

Miejsce pracy: Warszawa

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Aktywne poszukiwanie klientów i sprzedaż produktów do laboratoriów; szpitali i instytutów badawczych na terenie Polski;
  • Doradztwo techniczno-handlowe dla klientów;
  • Przygotowywanie ofert handlowych i przetargowych;
  • Prowadzenie działań marketingowych i szkoleniowych poprzez udział w szkoleniach, seminariach, konferencjach i sympozjach;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie dobrych relacji z klientami;
  • Analiza sytuacji rynkowej;
  • Rzetelne raportowanie wyników pracy;
  • Dbałość o wizerunek firmy i jej produktów;
  • Zarządzanie bazą dotychczasowych i nowych Klientów firmy;

WYMAGANIA:

  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów, budowaniu relacji;
  • Chęć podnoszenia własnych kwalifikacji zawodowych, samodzielność w działaniu i kreatywność
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji; technicznej i uczestniczenie w szkoleniach produktowych;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Mobilność, gotowość do wyjazdów na spotkania z klientami na terenie Polski;
  • Prawo jazdy kat. B.

OFERUJEMY

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia krajowe i zagraniczne
  • Niezbędne narzędzia do pracy: samochód, telefon, laptop
  • Stałą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku
  • Udział w projektach wykorzystujących najnowsze technologie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, promujące osoby nastawione na osiąganie celów
  • Kartę Medicover

ZGŁOSZENIA

Prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres:
rekrutacja@opta-tech.com

www.opta-tech.com