STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy Specjalność: ups-y, akumulatory

Przedstawiciel handlowy Specjalność: ups-y, akumulatory

Poznań - Wielkopolskie

2019-02-05 13:34

OPIS STANOWISKA

  • aktywne pozyskiwanie nowych Klientów i zamówień w zakresie urządzeń do zasilania awaryjnego na terenie województw
  • poszukiwanie klientów, odbywanie częstych wizyt u potencjalnych klientów, wyszukiwanie tematów
  • prowadzenie aktywnej działalności handlowej i promocyjnej dotyczących wskazanego asortymentu
  • obsługa pozyskanych klientów, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientem na swoim terenie
  • prowadzenie doradztwa technicznego w zakresie oferowanych wyrobów : UPS-y o różnej mocy
  • przygotowywanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych, nadzór nad realizacją zamówień
  • realizowanie planów sprzedażowych

WYMAGANIA

  • doświadczenie w sprzedaży ups-ów – minimum dwa lata, osiągane dobre wyniki w sprzedaży
  • wykształcenie wyższe techniczne, wiedza specjalistyczna dotycząca rozwiązań technicznych
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do częstych wyjazdów służbowych,

OCZEKIWANIA

  • samodzielność, dobra organizacja czasu pracy,
  • orientacja na realizację powierzonych zadań, samodyscyplina i wytrwałość w dążeniu do wyznaczonych celów,
  • wysoki poziom umiejętności negocjacyjnych,
  • umiejętność budowania pozytywnych relacji z klientem
  • mobilność, dyspozycyjność,
  • wyniki sprzedażowe po okresie próbnym

OFERUJEMY

  • umowę o pracę ze wszystkimi świadczeniami
  • interesującą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, przyjazną atmosferę pracy,
  • samochód służbowy, laptop, telefon,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premia od zysku – no limit
  • nagroda motywacyjna roczna – poziomy od uzyskanego poziomu sprzedaży
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • zaplecze socjalne (kawa, herbata, kuchnia),
  • nowoczesne biura, parking przy budynku
  • świadczenia z ZFŚS, wczasy pod gruszą, dopłaty świąteczne, możliwość skorzystania z funduszu pożyczkowego
  • nagrody jubileuszowe,