STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Zbuduj swój biznes ze Zdrowopij.pl

Zbuduj swój biznes ze Zdrowopij.pl

wszystkie miasta - Lubuskie

2019-01-16 12:18

 ZdrowoPij.pl to nowy projekt skupiony na budowaniu świadomości społeczeństwa dotyczącej roli wody w organizmie człowieka oraz dystrybucji Urządzeń Do Produkcji Zdrowej Wody.

Poszukujemy osób chętnych do współtworzenia projektu na zasadzie b2b.

 Doradca Klienta

Opis stanowiska

  • Sprzedaż urządzeń do produkcji wody pitnej,
  • Budowanie struktur sprzedażowych na wybranych obszarach,
  • Szkolenie utworzonych grup sprzedażowych,
  • Utrzymywanie kontaktów z klientami,
  • Budowanie relacji i kreowanie pozytywnego wizerunku firmy

Wymagania

  • Komunikatywność
  • Umiejętność budowania relacji z innymi
  • Nastawienie na klienta
  • Orientacja na działanie
  • Zarządzanie swoim czasem pracy
  • Fachowość i profesjonalizm
  • Znajomość i umiejętność wykorzystania technik sprzedaży
  • Nastawienie prozdrowotne
  • Wysoka motywacja w działaniu oraz ukierunkowanie na sukces

Oferujemy

  • Współpracę w formie b2b lub umowa zlecenie
  • Szereg potrzebnych szkoleń produktowych i handlowych
  • Atrakcyjny system prowizyjny
  • Atrakcyjny system premiowania
  • Dopłata do raty leasingowej za samochód

Ze względu na formę współpracy nie rozpatrujemy CV.

Prosimy o przesłanie krótkiego uzasadnienia woli współpracy ze Zdrowopij.pl