Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Obsługa Sklepu Sportowego

Obsługa Sklepu Sportowego

Dąbrowa Górnicza - Śląskie

2019-01-02 12:08

Obsługa Sklepu Sportowego Sklepu Internetowego i Stacjonarnego
Miejsce pracy:  Dąbrowa Górnicza

OPIS STANOWISKA:

Zapewnianie obsługi klienta na światowym poziomie
Sprzedaż produktów sportowych marki
AKEPS, SUUNTO,  SCUBAPRO, WATERPROOF
Zwiększanie wyników sprzedaży w sklepie
Kontakt z klientami i ich pozyskiwanie
Realizacja zamówień internetowych
Kontakt z zawodnikami i klubami
Udział w imprezach międzynarodowych i krajowych.

OCZEKIWANIA:

Minimum roczne doświadczenie w handlu, najlepiej w branży sportowej lub odzieżowej
Wykształcenie min. średnie
Znajomość sprzętu pływackiego , nurkowego będzie dodatkowym atutem
Gotowość do pracy w weekendy
Zamiłowanie do sportu
Przeszłość sportowa będzie dodatkowym atutem
Znajomość języka angielskiego oraz pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem

WYMAGANIA:
Obsługa komputera
Obsługa sklepów internetowych
Obsługa programów graficznych
Zorientowanie na klienta
Umiejętność pracy w zespole
Dobre umiejętności komunikacyjne

OFERUJEMY:

Miesięczne wynagrodzenie w wysokości od 3000 zł brutto oraz premię
Interesującą oraz pełną wyzwań pracę
Możliwość rozwoju w renomowanej firmie
Swobodę pracy i samodzielność
Miłą atmosferę pracy w przyjaznym i dynamicznym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV

Warunkiem udziału w rekrutacji jest przesłanie CV wraz z oświadczeniem o udzieleniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a RODO,
Treść przykładowej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a RODO oraz zapoznałem się z klauzulą informacyjną dot. przetwarzania danych osobowych."</p>