STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Specjalista ds. Planowania finansowego - agent ubezpieczeniowy

Specjalista ds. Planowania finansowego - agent ubezpieczeniowy

Warszawa - Mazowieckie

2018-11-30 13:34

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, poszukuję osób doświadczonych lub osób, które chciałyby zdobyć nowe doświadczenie współpracując z globalna brytyjską firmą ubezpieczeniową oferującą ubezpieczenia na życie, zdrowotne i oszczędnościowe.

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż rozwiązań ubezpieczeniowych
  • pozyskiwanie klientów
  • zarządzanie portfelem klientów
  • utrzymywanie długofalowej relacji z klientem
  • dbanie o swój rozwój, poszerzanie wiedzy

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • umiejętność organizacji pracy
  • komunikatywność
  • rzetelność, wysoka etyka pracy
  • konieczność założenia jednoosobowej działalności gospodarczej

Oferujemy:

  • współpracę z globalna firmą ubezpieczeniową o wieloletnich tradycjach
  • szkolenia i przygotowanie do egzaminu KNF
  • wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • jasna ścieżka kariery
  • niezależność i swoboda pracy
  • premie kwartalne, nagrody za wyniki

Zainteresowane osoby zapraszam do przesłania aplikacji. Skontaktuje się z wybranymi kandydatami.