Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - specjalista ds. sprzedaży

specjalista ds. sprzedaży

Włocławek - Kujawsko-Pomorskie

2018-11-28 10:20

DRUMET Liny i Druty sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży

Zakres obowiązków

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Utrzymywanie długofalowej relacji z klientem
  • Monitoring i analizę rynku
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Spotkania handlowe i negocjacje handlowe

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • Prawo jazdy kat. B – czynne
  • J. angielski – bardzo dobra znajomość w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego lub innego języka obcego mile widziana
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Komunikatywność
  • Umiejętność dobrej organizacji pracy
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją

Oferujemy

  • Atrakcyjną, ciekawą, urozmaiconą i kreatywną pracę
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Pracę w międzynarodowym środowisku pracy o globalnym zasięgu
  • CV proszę składać w języku polskim i angielskim