STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy branża zabawkarska: mazowieckie, wielkopolskie, pomorskie

Przedstawiciel handlowy branża zabawkarska: mazowieckie, wielkopolskie, pomorskie

wszystkie miasta - Wielkopolskie

2018-11-08 11:40

MARIOINEX Fabryka Zabawek - rodzinna firma z Czestochowy, działająca na rynku od ponad 25 lat, zatrudni osoby do pracy na stanowisku:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Miejsce pracy: województwo mazowieckie, wielkopolskie, pomorskie

Opis stanowiska:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
- współpraca z aktualnymi klientami,
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych z klientami,
- kreowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:
- wykształcenie min. średnie,
- doświadczenie/znajomość branży zabawkarskiej,
- umiejętność organizacji czasu pracy,
- wysoki poziom kultury osobistej,
- komunikatywność,
- asertywność,
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość pakietu MS Office.

Oferujemy:
- wynagrodzenie stałe plus comiesięczne prowizje,
- samochód służbowy,
- telefon służbowy,
- laptop służbowy,
- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)