STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Szukasz zmiany na... Życie? Zostań doradcą PZU Życie!

Szukasz zmiany na... Życie? Zostań doradcą PZU Życie!

Sosnowiec - Śląskie

2018-11-02 16:51

W związku z dynamicznym rozwojem sieci sprzedaży poszukujemy osób do współpracy w charakterze:

Doradcy Ubezpieczeniowego

Obowiązki:

Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,
Obsługa przydzielonego portfela klientów,
Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,
Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),
Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. rok,
Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),
Umiejętność pracy z portfelem klientów,
Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,
Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,
Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,
Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

Stabilne warunki zatrudnienia -
stałe wynagrodzenie 3900 PLN,
Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,
Portfel klientów,
Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa, telefon służbowy,
Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,
Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,

Chcesz się sprawdzić już dziś? Przejdź naszą grę rekrutacyjną i zostaw swoje CV. Grę znajdziesz pod linkiem: