STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - SPECJALISTA D. SPRZEDAŻY W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

SPECJALISTA D. SPRZEDAŻY W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

Warszawa - Mazowieckie

2018-10-19 16:24

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów, zajmującego się profesjonalnymi usługami poligraficznymi, poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W BRANŻY POLIGRAFICZNEJ

Obowiązki
- Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów z branży poligraficznej
- Sprzedaż produktów oferowanych przez firmę
- Przygotowywanie dokumentacji przetargowej dla Klientów
- Realizacja planów sprzedażowych firmy

Wymagania
- Minimum 3 letnie doświadczenie w branży poligraficznej jako przedstawiciel handlowy
- Znajomość rynku poligraficznego
- Znajomość technik sprzedażowych
- Umiejętność nawiązywania długofalowych relacji biznesowych
- Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu przynajmniej dobrym
- Prawo jazdy kat B
- Mile widziane wykształcenie wyższe handlowe lub poligraficzne

Oferujemy
- Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
- Możliwość wybrania formy zatrudnienia (umowa o prace, B2B, umowa zlecenie)
- Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wraz systemem prowizyjnym
- Dostęp do niezbędnych narzędzi pracy
- Samochód służbowy na własny użytek
- Szkolenia branżowe
- Pakiet medyczny
- Kartę FitProfit
- Możliwość częściowej pracy zdalnej

KANDYDACIE, ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O DOŁĄCZANIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych