STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA BHP

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY BRANŻA BHP

wszystkie miasta - Opolskie

2018-10-03 13:35

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY - BRANŻA BHP

Importer rękawic ochronnych BHP oraz dystrybutor odzieży ochronnej poszukuje osoby na stanowisko Przedstawiciela Handlowego odpowiedzialnego za woj. Lubelskie, Podkarpackie, Małopolskie oraz Świętokrzyskie

Jeśli uwielbiasz kontakt z ludźmi, jesteś rozmowny i przyjazny a przy tym umiesz słuchać klienta to być może jesteś osobą, której szukamy.

Szukamy bowiem osoby pracowitej, otwartej, lojalnej i systematycznej.

Zadania na stanowisku:
•aktywne pozyskiwanie nowych klientów końcowych i hurtowych
•przygotowywanie ofert handlowych, negocjacje warunków współpracy z klientami
•przygotowywanie raportów z realizacji podejmowanych działań handlowych.

Wymagania:
•doświadczenie w sprzedaży (branża art. BHP i środków ochrony indywidualnej - warunek konieczny)
•zaangażowanie,
•doskonała organizacja czasu pracy
•komunikatywność pozwalającą na budowanie trwałych relacji z klientem,
•prawo jazdy kat. B,
•nastawienie na wyniki, entuzjazm,
•uczciwość, odpowiedzialność.

Oferujemy:
•zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
•samochód służbowy, telefon komórkowy
•atrakcyjny system wynagrodzenia
•samodzielnie organizowanie swojego dnia pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.)