STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - SPCJALISTA DS. SPRZEDAŻY ( branża bezprzewodowych systemów pomiarowych)

SPCJALISTA DS. SPRZEDAŻY ( branża bezprzewodowych systemów pomiarowych)

Warszawa - Mazowieckie

2018-10-03 11:39

Agencja Personalna HR Support to doświadczony zespół specjalistów. Zapewniamy: Rekrutacje, Kampanie Filmowe i Obsługę Prawną. Do każdego podchodzimy z zaangażowaniem i empatią, dlatego zaufało nam już tak wielu Klientów jak i Kandydatów. Nr licencji Agencji: 14952.

Obecnie dla jednego z naszych Klientów – firmy zajmującej się technologiami rejestracji czynności w czasie i przestrzeni oraz bezprzewodowych systemów pomiarowych
poszukujemy osoby na stanowisko:

SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY W BRANŻY BEZPRZEWODOWYCH SYSTEMÓW POMIAROWYCH

OBOWIĄZKI:
- Pozyskiwanie i utrzymanie kontaktów biznesowych z klientami (obsługiwany
region: cała Polska)
- Zbieranie informacji o klientach i ich potrzebach
- Spotkania bezpośrednie u klientów, wraz z demonstracją rozwiązań oferowanych
przez firmę
- Negocjacja warunków współpracy z klientami
- Tworzenie ofert sprzedażowych
- Wyjazd do klienta w celu ustalenia warunków współpracy
- Bieżące raportowanie wyników sprzedaży oraz ulepszanie narzędzi do tego
służących
- Wsparcie posprzedażowe dla klienta oraz koordynacja prac serwisowych.

WYMAGANIA:
- Doświadczenie w sprzedaży, pozyskiwaniu klientów (mile widziane
doświadczenie w sprzedaży rozwiązań ERP, BI)
- Znajomość MS Excel, PPT, Word
- Wiedza techniczna w zakresie sensorów oraz systemów z nimi współpracującymi
- Samodzielność i inicjatywa w działaniu
- Motywacja do pracy
- Umiejętność pracy w zespole

FIRMA OFERUJE:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne premie sprzedażowe ( plus wynagrodzenie podstawowe) - brak gonitw na
koniec kwartału
- Minimum formalności i procedur
- Dobra atmosfera w zespole. Mówimy sobie prawdę, trudną też, ale szanujemy siebie
nawzajem oraz naszą pracę.
- Narzędzia pracy, tj. komputer (telefon i samochód do ustalenia indywidualnie).

KANDYDACIE:

ABY WZIĄĆ UDZIAŁ W REKRUTACJI PROSIMY O WKLEJENIE NASTĘPUJĄCEJ KLAUZULI, W PRZECIWNYM RAZIE NIE BĘDZIEMY MOGLI ZAKWALIFIKOWAĆ CIEBIE DO PROCESU REKRUTACJI:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacyjnych z udziałem potencjalnych pracodawców przez HRS Projekt sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Ostrobramskiej 101A, działającej pod marką HR Support, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych.