STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Ubezpieczeniowo - Finansowy stałe wynagrodzenie 3900 plus wysokie premie i prowizje

Doradca Ubezpieczeniowo - Finansowy stałe wynagrodzenie 3900 plus wysokie premie i prowizje

Rybnik - Śląskie

2018-09-20 09:29

W związku z budową nowej sieci sprzedaży poszukuję doświadczonych handlowców z pasją do sprzedaży i stawiających na budowanie trwałych relacji z klientami, dla których ważny jest rozwój i dobra atmosfera pracy.

Obowiązki:

* Profesjonalne doradztwo z zakresu produktów zdrowotnych, ubezpieczeniowych i finansowych, dla klientów biznesowych i indywidualnych,

* Obsługa przydzielonego portfela klientów,

* Poszukiwanie nowych klientów, pozyskiwanie referencji,

* Realizacja aktywności sprzedażowych zgodnie z obowiązującymi standardami.

Oczekiwania:

* Wykształcenie min. średnie, mile widziane wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse, ubezpieczenia),

* Doświadczenie w aktywnej sprzedaży min. 2 lata

* Mile widziane 2 lata doświadczenia w firmie ubezpieczeniowej (znajomość rynku ubezpieczeń i usług zdrowotnych),

* Umiejętność pracy z portfelem klientów,

* Doświadczenie w pracy z klientem biznesowym i indywidualnym,

* Znajomość technik sprzedaży, umiejętność pracy w oparciu o cele sprzedażowe,

* Mile widziana własna baza kontaktów sprzedażowych,

* Prawo jazdy kat. B.

Oferta:

* Stabilne warunki zatrudnienia - stałe wynagrodzenie,

* Miesięczne prowizje sprzedażowe, premie kwartalne,

* Portfel klientów biznesowych i indywidualnych

* Możliwość przystąpienia do pakietu benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, karta sportowa,

*telefon służbowy,

* Umowa agencyjna z najbardziej rozpoznawalną firmą ubezpieczeniową w Polsce,

* Możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kompetencji,

* Bardzo dobra atmosfera pracy.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres ktytko@pzu.pl