Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Przedstawiciel handlowy

Przedstawiciel handlowy

wszystkie miasta - Zachodniopomorskie

2018-09-13 11:17

Dla naszego klienta poszukujemy odpowiedniej osoby na stanowisko: przedstawiciel handlowy

Zakres obowiązków:

  • Budowanie relacji oraz utrzymywanie stałego kontaktu z klientami,
  • Aktywne pozyskiwanie nowych Klientów,
  • Realizowanie planów sprzedażowych,
  • Dbałość o właściwy wizerunek pracodawcy i produktów na rynku,

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie,
  • Doświadczenie w sprzedaży,
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientem,
  • Umiejętność organizacji pracy i planowania,
  • Znajomość obsługi komputera ( pakiet MS Office),
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie złożone z podstawy oraz prowizji,
  • Pracę w firmie będącej liderem w swojej branży oraz możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy,
  • Profesjonalne szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • Niezbędne narzędzia pracy (Samochód służbowy, telefon oraz laptop)