STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - SERWISANT URZĄDZEŃ ZGRZEWALNICZYCH

SERWISANT URZĄDZEŃ ZGRZEWALNICZYCH

wszystkie miasta - Kujawsko-Pomorskie

2018-09-12 11:28

OBOWIĄZKI NA STANOWISKU:

bezpośrednia obsługa klienta

  1. serwis (uruchomienie, naprawa i konserwacja) urządzeń zgrzewalniczych
  2. praca u klienta – wizyty serwisowe
  3. praca w zakresie elektryki, elektroniki, pneumatyki, mechaniki, automatyki
  4. prowadzenie dokumentacji z wykonanych usług

WYMAGANIA NA STANOWISKU:

  1. wykształcenie minimum zawodowe (elektryk lub pokrewne)
  2. uprawnienia elektryczne do 1kV lub chęć ich zdobycia
  3. wiedza techniczna
  4. udokumentowane doświadczenie – min. 2 lata - w montażu, serwisie lub utrzymaniu ruchu
  5. prawo jazdy kat. B, doświadczenie w prowadzeniu samochodu
  6. samodzielność i inicjatywa w działaniu
  7. dyspozycyjność

OFERTA FIRMY:

1.zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

2.pracę z marką o bardzo dobrej pozycji i reputacji w branży

3.kultura niekorporacyjna

4.intensywne szkolenia produktowe i merytoryczne ułatwiające wdrożenie i pracę

5.możliwość rozwoju w strukturach firmy

6.opieka medyczna dla pracowników

7.niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon