STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - REGIONALNY OPIEKUN KLIENTA - DORADCA TECHNICZNY

REGIONALNY OPIEKUN KLIENTA - DORADCA TECHNICZNY

wszystkie miasta - Podlaskie

2018-09-12 10:38

obowiązki na stanowisku:

  • pozyskiwanie nowych klientów z branży zgrzewalnictwa metali
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
  • regularne kontakty z klientami, sprawdzanie ich potrzeb i możliwości rozwoju
  • doradztwo techniczne i sprzedaż urządzeń, części zamiennych oraz usług serwisowych
  • koordynacja na etapie wykonania projektów zleconych przez klientów

wymagania na stanowisku:

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku doradcy technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność przekazywania wiedzy technicznej
  • umiejętność zrozumienia potrzeb klienta i dostosowywania rozwiązań technicznych, oferowania rozwiązań modułowych
  • zdolności interpersonalne

 oferta firmy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • pracę z marką o bardzo dobrej pozycji i reputacji w branży
  • kultura niekorporacyjna
  • intensywne szkolenia produktowe i merytoryczne ułatwiające wdrożenie i pracę
  • możliwość zdobycia kwalifikacji i doświadczenia zawodowego
  • możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • opieka medyczna dla pracowników
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon