Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Doradca Techniczno-Handlowy

Doradca Techniczno-Handlowy

wszystkie miasta - Małopolskie

2018-08-31 18:01

PV Instalator POLSKA Grupa PVGE to jeden z liderów branży fotowoltaicznej w Polsce.

Zatrudni handlowców, którzy będą odpowiedzialni za systematyczną sprzedaż modułów fotowoltaicznych.

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa klientów firmy
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych
  • budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

 Oczekiwania wobec kandydatów / kandydatek:

  • zdolności organizacyjne w miejscu pracy.
  • zdolności komunikacyjne w kontakcie z klientem, oraz w zespole.
  • obsługa pakietu Office.
  • prawo jazdy kat. B (minimum 2 lata)

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na umowę o pracę.
  • odpowiednie narzędzia pracy związane z tym stanowiskiem.
  • szkolenie wdrażające do pracy.
  • stałe wsparcie ze strony przełożonego, oraz zespołu.
  • wynagrodzenie: podstawa + prowizja za sprzedaż instalacji fotowoltaicznej.

Zainteresowanych zachęcamy do kontaktu.

Email: krzysztof.mikula@pvge.pl

Tel. 519 010 296

 Pv Instalator Polska Grupa PVGE  Azotowa 31 33-101 Tarnów

www.pvge.pl