STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Firma Marema zatrudni sprzedawcę

Firma Marema zatrudni sprzedawcę

Kęty - Małopolskie

2018-08-31 08:46

Firma Marema jest od wielu lat dystrybutorem elektroniki w Polsce jak i na rynku europejskim
W związku z rozwojem poszukujemy kandydata na stanowisko : Sprzedawca w sklepie stacjonarnym w Kętach.

Obowiązki :
Obsługa klienta, przyjęcia towarów,
zarządzanie magazynem, zdobywanie wiedzy na temat sprzętu elektroniki użytkowej będącej przedmiotem sprzedaży,
analiza cen na rynku

Nasze oczekiwania:
Doświadczenie w handlu, wskazana znajomość branży, wysoka kultura osobista, komunikatywność, zaangażowanie.

Zapewniamy :
Miłą atmosferę , motywacyjny system wynagradzania( podstawa + premia od sprzedaży)
Zatrudnienie na umowę o pracę , możliwość rozwoju, udział w targach i szkoleniach.
Osoby zainteresowane prosimy wstępnie o przesłanie CV

tel. 505902660, e-mail pawel@marema.pl