Nie pamiętasz hasła?
STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Handlowiec poligrafia

Handlowiec poligrafia

Wrocław - Dolnośląskie

2018-08-22 10:18

Dynamicznie rozwijająca się drukarnia etykiet
zatrudni przedstawiciela handlowego.

Wymagania:
- doświadczenie w pracy przedstawiciela handlowego
- wykształcenie minimum średnie
- znajomość technik sprzedaży
- umiejętność budowania relacji z klientem
- konsekwencja i skuteczność w działaniu
- dyspozycyjność i zaangażowanie
- prawo jazdy kat. B

Zadania:
- aktywne pozyskiwanie nowych klientów
- utrzymanie dobrych relacji z klientami
- przygotowanie ofert handlowych
- koordynowanie realizacji zamówień

Dodatkowym atutem będzie znajomość branży poligraficznej
(praca na podobnym stanowisku)

Oferujemy:
-pracę w młodym zespole
-narzędzia niezbędne do realizacji zadań.

Zapewniamy wysokie zarobki oraz bardzo dobry system premiowania.

Osoby zainteresowane pracą prosimy o przesyłanie CV.