STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Regionalny Kierownik Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Rzeszów - Podkarpackie

2018-08-20 11:58

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie sprzedażą w kanale tradycyjnym
  • Przygotowanie i odpowiedzialność za realizację celów i planów sprzedaży
  • Wdrażanie strategii rynkowych i akcji promocyjnych na podległym obszarze
  • Współpraca z dystrybutorami w regionie
  • Zarządzanie zespołem Przedstawicieli Handlowych
  • Rozwój podległego zespołu poprzez coaching oraz wsparcie w kontakcie z Klientami
  • Analiza rynku i działań konkurencji
  • Odpowiedzialność za wyniki, analiza i raportowanie wyników sprzedaży

Wymagania:

  • Doświadczenie w handlu i zarządzaniu Zespołem
  • Znajomość branży FMCG sektor spożywczy, szczególnie w obszarze współpracy z dystrybutorami i sieciami regionalnymi
  • Konsekwencja w dążeniu do celu, orientacja na wynik
  • Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne, interpersonalne i analityczne
  • Umiejętności samodzielnego planowania i organizacji pracy
  • Systematyczność, samodzielność, odpowiedzialność
  • Dobra znajomość programu Excel
  • Czynne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Ciekawą i samodzielną, pełną wyzwań pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wyników i realizacji założonych celów
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udział w strategicznych projektach firmy
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, telefon oraz środki wspierające realizację planów