STRONA GŁÓWNA » Oferta pracy - Handlowiec/Specjalista ds. Sprzedaży ze znajomością j.angielskiego

Handlowiec/Specjalista ds. Sprzedaży ze znajomością j.angielskiego

Łańcut - Podkarpackie

2018-08-17 10:40

Obowiązki:

Rozwój sprzedaży w sektorze B2B na wyznaczonych rynkach

Bieżąca obsługa telefoniczna i mailowa Klientów, sporządzanie dokumentów sprzedaży

Przygotowywanie ofert handlowych, prowadzenie negocjacji handlowych

Analizowanie rynku pod kątem potencjału sprzedaży i preferencji Klientów

Raportowanie w zakresie realizacji założonego planu sprzedaży

 Wymagania:

Doświadczenie w sprzedaży na rynkach międzynarodowych

Biegła znajomość j.angielskiego - warunek konieczny

Bardzo dobra organizacja pracy

Umiejętność budowania długofalowych relacji biznesowych

Dynamizm w działaniu i umiejętność analitycznego myślenia

Wysoka kultura osobista

 Otrzymujesz:

Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o międzynarodowej aktywności

Pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole

Perspektywę rozwoju zawodowego oraz nabywania nowych kompetencji

Uczestnictwo w profesjonalnych szkoleniach oraz kursach językowych

Niezbędne narzędzia pracy

Miejsce pracy: stacjonarnie w siedzibie Spółki